Мільйони на дороги

SambirWZ
237

Мільйони на дороги

Про наші дороги говорять усі, починаючи від водіїв стареньких “Жигулів” – до народних депутатів. Тема вічна. Але одна справа – просто понарікати, а інша – послухати, що ж хочуть і можуть поміняти у проблемі, яку волочимо бездоріжжям уже багато літ… Що і коли зміниться у дорожньому господарстві Самбірщини, розповів народний депутат Ярослав Дубневич – голова Комітету Верховної Ради з питань транспорту.

ЗА МИНУЛИЙ рік, каже він, мені вдалося на ремонт доріг у Самбірському рай­оні добитися з державно­го бюджету 1,6 мільйона гривень, з обласного і місцевого пішло, відповідно, 10,8 та 3,4 млн. Це дало можливість частково відре­монтувати дороги, які сполучають Судову Вишню з Комарно на ділянках – у Рудках і Підгайчиках, Никлович, Задністрян, на ділянці у Чайковичах, Калинові, Дубля- нах, у Гордині, Залужанах, част­ково на дорозі Кружики – Нагірне на ділянці – по вулиці Галицькій у Ралівці. Але для нашого району цього недостатньо. Додайте ще будівництво мостів у Сприні та Сусолові, встановлення автобус­них зупинок у Ралівці, Кульчицях, Купновичах… Тобто, разом із місцевими керівниками ми підхо­димо до вирішення проблеми комплексно. Потрібно ремонтува­ти не лише дороги, а й розвива­ти супутню інфраструктуру. Вста­новили вуличне освітлення у Корналовичах, на черзі інші села. Провели роботи по захисту від підтоплення паводками сіл Бережниця, Воля Блажівська, Сприня – все це і є складовими єдиної системи розвитку дорожнього господарства району.

Тепер про найголовніше, каже далі Ярослав Дубневич. Чи не вперше за останні 10 років Самбірщина отримає з державного бюджету 37 мільйонів гривень на ремонт доріг місцевого значен­ня. Вже визначили ділянки, на яких проводитимуться ремонтні роботи: Звір – Лукавиця, Никловичі – Задністряни, Містковичі – Бабино, Гординя (Калинів – Дубляни – Волоща), Острів – Луки, Чернихів – Максимовичі, Нагірне – Звір, Кружики – Нагірне, Рогізно – Бірчиці, Гординя – Залужани, Дубляни – Велика Озимина, Рудки – Хлопчиці, Дроздовичі – Міженець – Бісковичі, Шептичі – Михайлевичі.

 

Марія СИМОНЕНКО.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар