Місце Романа Затварського наразізайматиме львів’янин Володимир Квас

SambirWZ
259

Місце Романа Затварського наразізайматиме львів’янин Володимир Квас

Наче грім серед ясного неба, у Самборі з’явилася новина, у яку не відразу повіриш… Ми не раз писали про ситуацію на СКП «Об’єднане» – не будемо вкотре згадувати, але керівник Роман Затварський опинився, за рішенням суду, під домашнім арештом.

НАЧЕБТО має право пересуватися містом, але не може заходити до комунальників і з ними спілкуватися. І тільки ввечері мусить бути вдома. Домашній арешт – це лише міра запобіжного заходу і зовсім не звинувачення, як дехто уже встиг «охрестити».

Але поки триває слідство, міський голова Юрій Гамар, зі слів деяких депутатів, підписав розпорядження про те, щоб новим керівником «Об’єднаного» був Володимир Квас, якого минулого тижня уже представили колективові. Це ж джерело інформації уточнило, що пан Квас буде керувати місцевими комунальниками лише до середини жовтня, тобто на час місячного домашнього арешту пана Затварського. Місцеві аналітики твердять, що Юрій Гамар сам цього не міг би зробити, не виключено, отримав вказівку зверху. Від кого саме, нам не уточнювали. Чому вибір випав на Володимира Кваса, поняття не маємо, але кажуть, що він львів’янин. Керувати комуналкою складного міста зі Львова, сутужно, але урядникам видніше… І чому повладарювати не міг хтось із колективу? Там же є заступник. А може новий начальник має ближче придивитися до роботи колективу, глибше вивчивши фінансовий стан? Питання наразі залишаються відкритими.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар