Навіщо панночка посеред ночі на ялинку лізла?

SambirWZ
42

Навіщо панночка посеред ночі на ялинку лізла?

Самбір миттю облетіла новина про те, що троє молодих людей познущалися над новорічною ялинкою на площі Ринок. Вони, либонь, не знали, що територія «прострілюється» камерами стеженнями. Та й розуму, судячи з усього, у тих головах небагато.

МИ СПРОГНОЗУВАЛИ ситуацію так: йшли собі з якоїсь вечірки, побачили прикрашене диво і вирішили увійти в історію. Це ж бо прикольно: вранці усі прокинуться, а гілки на ялинці поломані, забавки потовчені, сміття є! Це така собі розвага, ймовірно, підпилих панночок та одного легеня… Провінційна дурість… Це був другий випадок наруги над ялинкою, перший раз – знимкували якось хлопця – темнувата, як ніч, ситуація…

Коментувальники події, звісно ж, обурилися, почали згадувати поганих батьків, невдалих педагогів, відсутність елементарної людської шляхетності… А що стосується нашого коментаря, то дуже хотіли б, аби поліція назвала поіменно нічних дебоширів, більше того, суд засудив. Зважаючи на резонанс, готові писати матеріали «З зали суду».

Самбір мав ще одну цікаву ситуацію: у ніч на Андрія, коли начебто прийнято чинити збитки, два пацани позбиткували над Площею Пам’яті, потовкши ліхтарі. Теж не знали про камери стеження, які їх зафіксували… Чекаємо результатів розслідувань.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити