Навіщо сусідський сейм у Лановичі приїжджав?

SambirWZ
208

Навіщо сусідський сейм у Лановичі приїжджав?

У Лановичі висадився польський титулований десант – депутати польського сейму, представники Львівського консульства і Варшавської фундації, яка підтримує поляків за межами своїх кордонів. Усі вмістилися у одному великому бусі…

Віталій Кімак – голова райради, був приємно вражений зустріччю з нашою краянкою Лілею Любаневич, яка нині працює у варшавській фундації і очолює її секретаріат, а колись була засновником агенції регіонального розвитку Самбірщини.

Передісторія теперішнього візиту така: свого часу Лановичі, які у нас називають польським селом, почали за підтримки Польщі зводити дитячий садок, школу і спортивний зал. Наразі заклали фундаменти, але фінансування призупинилося. Лідер тамтешньої польської громади, депутат райради Валерій Трач був трохи згіршений від того, що польські партнери призупинили фінансування важливих для села об’єктів і написав відповідного листа у Варшаву. Це стало приводом для приїзду такої поважної делегації. Віталій Кімак розповів нам, що гості оглянули об’єкти, вислухали міркування місцевих мешканців, а яким буде результат візиту, побачимо згодом.

Роман ІВАНЧУК.

 

Вас це може зацікавити

Залишити комментар