Над старим університетом виросла берізка

SambirWZ
189

Над старим університетом виросла берізка

Більше «для годиться» журналісти запитали у міського голови Самбора Юрія Гамара, що планує робити з будівлею колишнього університету.

Там уже стеля провалюється, покрівля дірява, а зверху навіть берізка виросла… Ще, знаєте, якби наша українська яличка – ну, нехай би, а то ж російська берізка… Але жарти жартами, а реальність прикра. Добротну колись будівлю, що її заселяли військовики, а потім – студенти, може упасти нам на голови. І у прямому, і у переносному значенні. Там не так давно працівники поліції затримали групу з 10 осіб, яка спеціалізувалася на розкраданні того, що ще не встигли потягнути.

Міський голова констатував той же факт – біда, але приміщення у податковій заставі і як у нього вкладати бюджетні гроші? Хоча потім Юрій Петрович обіцяв заточити цю тему на засіданні бюджетної комісії, мовляв, журналісти б’ють на сполох… Якщо вже «бити», то не тільки з приводу колишнього університету. Ми маємо у безгосподарних будівлю старої податкової на вулиці Сагайдачного, Будинок офіцерів…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар