Надто пізно до лікаря пішов…

SambirWZ
157

Надто пізно до лікаря пішов…

Лише протягом листопада у п’яти мешканців Львівщини діагностували лептоспіроз. Ця цифра актуальна для нас, оскільки один із потерпілих – 45-річний мешканець Самбірщини.

ВРЯТУВАТИ його не змогли, бо надто пізно звернувся до лікарів – аж через 7 днів, твердить завідувачка відділу особливо небезпечних інфекцій Львівського обласного лабораторного центру Ірина Куліш. Лептоспірозом заразився від гризунів, які проникли в його помешкання.

За 11 місяців на Львівщині зареєстрували 23 випадки лептоспірозу, 3 з них – летальні. Торік було 18 випадків і три летальні. Лептоспіроз – гостре інфекційне захворювання людей і тварин, яке спричиняється збудником лептоспірою, і характеризується ураженням печінки, нирок, м’язів і супроводжується хвилеподібною гарячкою. З моменту зараження до початку хвороби проходить від 6 до 20 днів. Захворювання у більшості випадків починається гостро, підвищується температура тіла до 39-40 С, хворі скаржаться на сильний головний біль, слабість, біль в м’язах, особливо литкових. За найменших підозр – негайно до медиків.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар