Надія розпочнеться наприкінці літа

SambirWZ
164

Надія розпочнеться наприкінці літа

Голова ЛОДА Олег Синютка, якого минулого тижня Кабмін відпустив у вільне плавання і залишилося діждати хіба Указу Президента, повідомив про те, що польський кредит запрацював, ремонти доріг розпочнуться наприкінці літа. Нічого особливо дивного нема, бо у нас часто роботи на дорогах розпочинали під осінь…

ЦЯ РАДІСНА звістка від губернатора мала б потішити водіїв та пасажирів, які користуються трасами Смільниця-Старий Самбір, Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий, але хотілося б нагадати пану Синютці про те, що ще торік мали покласти другий шар асфальту на трасі від Львова до Турки. Літо прийшло, а про другий настил ніхто і не згадує, шкода, бо той перший, гладенький, можемо швидко знищити. 

Нагадаємо, польський уряд виділив 100 мільйонів євро кредитних коштів на модернізацію української транспортної інфраструктури у прикордонні. Про це говорять уже протягом п’яти років… 

Відреагував на подію і народний депутат з нашої округи Андрій Лопушанський: «Нарешті розпочнеться ремонт доріг за напрямком Смільниця – Хирів – Старий Самбір та Нижанковичі – Добромиль – Хирів – Скелівка – Чаплі – Самбір.

Нагадаю, за умовами польського кредиту, на на ці дві дороги було виділено 806 млн. грн.! Від сьогодні набрали чинності контракти, які пройшли довгий процес погодження та затвердження Міністерством фінансів РП.

Невідкладно мають розпочатися роботи із розробки ПКД, після чого почнеться капітальний ремонт. Наші зусилля не були марними. Я вдячний кожному, хто йшов разом із нами усі ці роки». Віримо, що Андрій Ярославович теж долучився.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити