Найсильніший Рондяк

SambirWZ
261

Найсильніший Рондяк

У минулому номері “Високозамківської Самбірщини” було моє інтерв’ю з головою федерації України з ударного спорту Романом Гуцом. Відразу під заголовком “Хто сильніше вдарить” було прізвище “Ігор Тиличко”. От читачі вирішили, що це – відповідь на запитання заголовка. Довелося знайомим пояснювати, що я лише автор публікації, а авторів найсильніших ударів будуть визначати на першому чемпіонаті Самбора.

Минулої суботи змагалося більше 20 спортсменів трьох вагових категорій у трьох видах програми, для виконання якої кожному учаснику давали 5 спроб, а зараховували найкращу. У категорії до 70 кг. класичним стилем, тобто прямим ударом кулака, найкращий показник -537 кг.- був у Романа Довгополого. Ніхто не зміг перевершити його і в ударі ногою – 656 кг. А от вільним стилем не було рівних Богдану Фаєку -594 кг.

Напружено йшло суперництво у вазі до 90 кг. У класичному стилі переміг Роман Мних -567 кг., у вільному – Сергій Рондяк -774 кг.,  а після його удару ногою на табло засвітилися цифри 1137. Його, до речі, не зміг перевершити навіть Василь Баранецький, який посів усі перші місця у категорії понад 90 кг.

Серед призерів були Назар Созанський, Роман Ораз, Олексій Кузів (останній у трьох видах до 70 кг.), Олег Прокопчук, Андрій Кончак, Роман Іванів  (всі у двох-трьох видах до 90 кг.), Андрій Саврей, Павло Мацько – понад 90 кг.

Власник клубу “Sport Time”, в якому проводився чемпіонат, Володимир Андреїшин, був його головним спонсором  і вручив переможцям та призерам нагороди.

 

Ігор ТИЛИЧКО.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар