На «карті» коронавірусу з’явилися Загір’я, Чуква та Новий Калинів

SambirWZ
103

На «карті» коронавірусу з’явилися Загір’я, Чуква та Новий Калинів

Кінець минулого тижня був позначений частковим послабленням карантину, але втіху чомусь затьмарювала погана статистика медиків про зростання кількості хворих на коронавірус. Печально, що додався і наш регіон, який до того був благодатним і, здавалося, нас та участь омине…

В САМБОРІ, як ми повідомляли раніше, є один випадок (офіційно підтверджений). Інші ситуації, ймовірно, ще досліджують фахівці. Підтвердженим зостався випадок з багатодітною матір’ю, якій ось-ось народжувати. Сумлінні містяни, коментуючи ситуацію, твердять, начебто чоловік цієї жінки ходить вулицями і навіть з’являється на ринку. Якщо це так, то чому ніхто не повідомить правоохоронців, а лише соціальні мережі гудуть? І якщо це правда, то чому медики не пильнують контактну з хворою особу?

Тим часом, входить у коронавірусну історію і Самбірщина. Запідозрили фахівці медпрацівницю одного з львівських медичних закладів – мешканку Підгайчик. Начебто і симптомів поганих не було, просто у всіх в лічниці брали аналізи, от у неї тест «засвітився». І нарешті, новина минулої суботи: на Самбірщині підтвердили ще два випадки COVID-19. За даними Самбірського МРВ ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України», отримали позитивні результати (ПЛР) тестування на COVID-19 у жителів с. Загір’я Луківської ОТГ та с. Чуква Самбірського району. Про підтверджені випадки та про організацію епіднагляду за контактними особами повідомили відповідні служби. Деталей про нових хворих у нас наразі нема.

Для нас нерозгаданим залишається інше питання: чи ті випадки, які виявили, випадкові? Бо масових тестувань наразі нема і невідомо, скільки ще хворих навіть не здогадується про біду у власному тілі… от і у понеділок статисти принесли ще одну новину: є випадок у Новому Калинові, а це у нас, можна сказати, густо населений пункт… Голова РДА Андрій Жепко потішив тим, що ця особа не жила в Новому Калинові, а лише там прописана. Насправді, перебувала десь на заробітках і, повернувшись в Україну, відразу звернулася до медиків. А реєструють коронавірус за місцем «прописки».

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити