На «Левурді» перемагають усі

SambirWZ
235

На «Левурді» перемагають усі

Є імпрези, які не можна ігнорувати. Одна з таких – півстоліття діяльності туристично-оздоровчого табору «Левурда». Урочище Смеречина зібрало нинішніх та колишніх туристів.

ВЗАГАЛІ, цей вид спорту на Старосамбірщині дуже популярний, бо має добрих наставників. Чого тільки вартують ініціативи туриста-педагога з Чапель Богдана Броневича. Може завдяки туризму на природі він зовсім не старіє. Як і багаторічний активіст Богдан Жидик. Ми уже якось згадували, що Богдан Григорович значно частіше буває на різних імпрезах, ніж журналісти. Його старість теж не чіпляється. З приємністю зустріли ще одного педагога Зеновія Кутельмаха, який трохи був при владі, а нині – живе та ще працює у Києві. І хоч шлях звідти до Смеречини не близький, але як може відбуватися така імпреза без Кутельмаха?

А «Левурда» настільки популярна, що має навіть свій прапор, який, до речі, на святкуванні піднімали переможці торічних змагань.

З нагоди ювілею учасники отримали пам’ятні сувеніри, а ветерани – горнятка з логотипом табору. Вів свято улюбленець молоді, енергійний та харизматичний, відомий далеко поза межами Старосамбірщини ведучий Назар Титар, а гарний настрій створювали чарівна старосамбірянка з мелодійним голосом Соломія Копцюх, підбадьорював та задавав ритму духовий оркестр Хирівського ліцею.

І ні дощ, що час від часу накрапав, загрожуючи перейти у зливу, ні відсутність електропостачання через пошкодження ЛЕП не змогли зіпсувати настрою учасникам та гостям. Всі отримали величезний заряд позитивних емоцій та жмут чудових вражень від зустрічі давніх друзів, нових знайомств, спогадів про минуле, передчуттів чергових пригод, розповіла голова райради Тетяна Терлецька…

Нам лиш залишається сказати, що на ювілейні ігри прибули юні туристи з Хирівського ліцею, Добромиля. Скелівки, Стрілок, Стрільбич, Стар’яви, Тур’є, Бусовиськ, Городович, Княжполя, Лопушниці, Терло, Чапель, Жидачівського НВК, Самбірської СШ №3, Славська та Підзвіриньска Городоцького району. У таких випадках ми, як правило, не пишемо, хто переміг, бо насправді перемогла романтика, своєрідний молодіжний авантюризм, любов до спорту та пригод. Головне, що все минулося без прикрих пригод. Це ж не жарт – вивезти до лісу зо дві сотні дітей…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити