Нам пояснили, ми не зрозуміли

SambirWZ
155

Нам пояснили, ми не зрозуміли

Минулого четверга пікутвальники добралися уже до святая-святих – під мерію Львова. До них вийшли чиновники, намагалися пояснити протестувальникам, а це були люди і з інших районів області, що рішення про перенесення приміських маршруток приймала не міська рада, а Львівська облдержадміністрація… І нагадали, що згідно із законодавством, приміські та міжміські маршрутки мають їздити до найближчих автостанцій на околицях міста.

Зараз же ЛОДА просто впорядкувала приміські перевезення. Людей запевнили, що ЛМР не переносила кінцевих зупинок приміських маршруток, проте зверталася з відповідним проханням до ОДА. Облдержадміністрація уклала відповідні договори з перевізниками, у яких визначила кінцеві зупинки на автостанціях. Більшість мітингувальників не слухала пояснень і наполягала на своєму. Учасники протесту передали чиновникам аркуш паперу, який вони назвали “петицією”, з вимогами до 28 жовтня створити робочу групу для вирішення проблеми приміських перевезень, а до 1 листопада повернути кінцеві зупинки приміських маршруток до центру. Нагадаємо, у Львівській міськраді неодноразово заявляли про те, що обласні маршрутки мають їздити до найближчих автостанцій на околицях і не заїжджати до центру. Зокрема, у лютому мерія звернулась з листом до облради і ЛОДА з проханням перенести маршрутки Стрийського, Сколівського, Миколаївського напрямків на автовокзал на вул. Стрийській, а маршрутки Городоцького, Мостиського, Самбірського, Старосамбірського, Турківського напрямків – на тимчасову АС “Західна” на  Городоцькій. Таке звернення міськради було зумовлене тим, що 26 січня облрада склала перелік кінцевих зупинок приміських і міжміських маршруток. Зокрема, автобусам Городоцького, Мостиського, Самбірського, Старосамбірського, Турківського, Миколаївського, Стрийського, Сколівського напрямків обласні депутати дозволили заїжджати на автостанцію біля головного залізничного вокзалу на пл. Двірцевій. Цьому передувала низка протестів перевізників і мешканців цих районів.

З 1 червня через початок ремонту шляхопроводу на вул. Городоцькій Львівська міськрада таки перенесла зупинку маршруток п’яти напрямків на АС “Західна”. Проте низка перевізників ігнорує забороною.

Після всього написаного, ми вже самі нічого не зрозуміли: хто винен і кого пікетувати наступного разу – львівську ратушу чи облдержадміністрацію?

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар