Нам праці не треба, нам хліба давай?

SambirWZ
50

Нам праці не треба, нам хліба давай?

Пригадуєте, скільки було в Самборі галасу на предмет того, що власники закрили хлібозавод! Якщо щось закривається, то зле… Але добре, коли відкривається… 

ВЛАСНЕ минулого тижня нові господарі підприємства СЕМ Екопак розпочали конкурсний набір перших працівників. Міська рада інформує, що півсотні охочих працювати уже пройшли співбесіди, хоча на даний час підприємство потребує 20 осіб.

Ця різниця нас тішить, бо коли раніше писали про економічну новинку, то опасалися того, що балувані заробітками земляки уже не захочуть працювати в місті і власники заводу, не маючи робочої сили, розчаруються. Ач, ні, пішли кадри… Вже навіть жінки просяться до праці.

Нагадаємо з наших попередніх публікацій: підприємство буде виготовляти екологічне пакування для внутрішнього ринку України та на експорт. Для організації роботи планується створити близько 80 робочих місць на першому етапі і 60 – на другому з гідною оплатою праці. Наразі триватимуть підготовчі будівельні роботи та модернізація приміщення, встановлення обладнання.

Як ви гадаєте, що сказав вічно буркотливий місцевий обиватель на цю новину від міської ради? Сказав, що йому шкода самбірського хліба… І тут, чи бач, не догодили… Та треба було їсти свій хліб, тоді б власники хлібозаводу його не закрили і не продали.

Тішимося наразі тим, що нові господарі не зволікають. а беруться до роботи вже.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити