Нападників на редакції затримали – а на поліклініку?

SambirWZ
156

Нападників на редакції затримали – а на поліклініку?

Знаєте, хто б що не казав про поліцію, а вона таки буває помічною. Більше місяця тому негідники влізли у приміщення самбірської друкарні, потім доб­ралися до редакцій. Потрощили там двері, повикидували все зі столів, потягнули кілька фотоапа­ратів. Потім приблизно такий же почерк правоохоронці засікли і в дитячій поліклініці… Ми тоді ви­бухнули гнівом це ті установи, де і красти особливо нічого, і на­звали такі інциденти викликом поліції, мовляв, ану, упіймайте нас!

Копам не знадобилося багато часу, аби вивести на чисту воду грабіжників. За вчинене самбірським молодикам віком 18, 21 та 23 роки, загрожує до 6 літ позбав­лення волі, інформує поліція. Ре­чові докази у них вилучили і по­відомили про підозру.

Пасувало б згадати, що дехто з журналістів, які мають місця праці в обкраденій будівлі, в комента­рях для одного із журналістських сайтів допускали думку, що це може бути помста їм за... свободу слова, натякнули на не найкращі стосунки, зокрема з районною ра­дою, і вийшло так, що мало не районні очільники влаштували безлад в редакції. А все виявило­ся значно простіше аполітичні хулігани «постаралися». Гадаємо, вибачень керівники району не по­требуватимуть.

У ніч на вівторок хтось вчинив напад на дорослу поліклініку. По­черк такий же понівечені двері і столи.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар