Нарешті «Галсільліс» матиме свого повноцінного директора

SambirWZ
193

Нарешті «Галсільліс» матиме свого повноцінного директора

Обласна рада ставить крапку у давній справі – пошуку керівника Старосамбірського «Галсільлісу». Це, можна сказати, історичний момент для колективу та району загалом, бо з першою особою колективу буде пов’язаний і розвиток виробництва і спокій у районі.

ХОЧЕМО нагадати, що вирубки лісу стали такмими ж актуальними у районі, як і погані дороги. Дмитро Єдинак уже кілька років лише виконувач обов’язки директора, а це таке собі хитке крісло – ні то директор, ні то не директор…

Так ось, кандидати на посаду мають мати повну вищу спеціальну лісотехнічну освіту, стаж роботи за професією не менше 5 років, досвід керівної роботи у лісовій галузі не менше 3 років. Треба сказати, що вимоги хоч і типові, однак жорсткі і далеко не кожен, хто захоче, підійде під ці критерії. Наша думка ні на що не впливає, але ми ставили б на цю посаду не стільки лісівника чи лісоруба, скільки еколога, або, скажімо, когось із активістів, які роками боряться з крадіями деревини.

У конкурсну комісію, нагадаємо, входять і представники Старосамбірщини.

За нашими даними, в районі називають кілька кандидатур на цю серйозну посаду, зокрема, Василя Борковського, Дмитра Єдинака, Романа Батючка. Не хочемо видавати чужих таємниць, але виключно  заради інтриги: може з’явитися обстановка, за якої призупинять конкурс.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар