Народний дім – то не тільки дискотеки, а й цілий день спорту

SambirWZ
183

Народний дім – то не тільки дискотеки, а й цілий день спорту

У П’яновичах сталася гарна подія – у Народному домі відкрили спортзал. Гарна – бо попередніх років, якщо у нас щось і робилося, то закривалося і нищилося. Настав час повертати “борги”, зокрема і дітям. Спортзал у місцевій школі є, але такий незручний, що у ньому не до спорту.

Коли П’яновичі увійшли до Бісковицької об’єднаної громади, з’явилися гроші субвенції, які можна використати для блага села. Громада вирішила, що вкладати “інвестиції” у здоров’я дітей – це благородно, а тому ніхто не пошкодував, що майже 800 тисяч гривень пішло на реконструкцію спортзалу у Народному домі. А ще резонно подумали, що коли дім “Народний”, то має слугувати не лише мистецтву. Отож, приміщення врочисто відкрили після демонтажу стін, реконструкцій, заміни підлоги і тепер тут тренажерний зал, можливість побавитися у міні-футбол, волейбол, баскетбол, теніс, одне слово, все на всі смаки… Староста села Володимир Мотренко сказав, що у П’яновичах склали відповідний графік використання спортзалу: вранці тут будуть діти, у яких уроки фізкультури стануть повноцінними, а після обіду та ввечері – трохи старші.

А нам пригадалися часи, коли в Народних домах відкривали буфети зі спиртним, бо молодь інакше на дискотеки не хотіла ходитиЗрештою, пяновицька ідея із використанням закладів культури під спорт нам сподобаласядаруємо її іншим

У день новосілля відбулися перші змагання. Місцеві тенісисти приймали ровесників з Біскович та Викіт. А ще був показовий виступ легкоатлета-земляка Данила Петелька, який успішно двигав штангу – по суті, підняв свою вагу.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар