Народні депутати «зайнялися» добровільним сексом і перетворили добропорядних чоловіків на потенційних ґвалтівників

SambirWZ
29

Народні депутати «зайнялися» добровільним сексом і перетворили добропорядних чоловіків на потенційних ґвалтівників

Законодавці змусили наш нарід говорити про секс. Це можна було б вважати смішною темою у часі бідосі, але насправді все занадто серйозно. Нині навіть чоловік, який має на руках документ про шлюб, завірений державою, може потрапити під кримінал за ганебною статтею «зґвалтування».

ЦЯ ТЕМА обростає численними інсинуаціями, дотепами, жартами, глузуваннями – спасибі парламентарям, бо додали трохи сексу у наше життя. Нам чомусь завжди здавалося, що інтим – це справа двох у одному ліжку, ач ні – справа державної ваги… І якщо далі так піде, то треба вимагати згоди на добровільне миття посуду, витрушування килимів, приготування сніданків…

Ми вирішили допомогти чоловікам уникнути проблем з криміналом, бо жінки інколи бувають непередбачуваними… Офіційні джерела дають роз’яcнення з цього приводу і спростовують щойно народжені міфи.

Отже, що таке «згода на секс»? Скептики придумали собі, що для добровільного сексу потрібна розписка партнера, щоправда, ми не розуміємо, чому тільки одного партнера. Закон каже, що достатньо отримати чітку згоду партнера на секс, яка лише підтверджує той факт, що на початку акту особа була згідна на це. Іншими словами це має виглядати так: «Мила, маю чіткий намір зайнятися з тобою сексуальними утіхами з проникненням. Чи ти згідна?» І вона має твердо відповісти: «Згідна, любий»! Чесно сказати, від такого офіціозу можна перехотіти будь-якого інтиму, бо раптом вона відмовить? А якщо відмовить законному чоловікові, який горить бажанням і має свідоцтво про шлюб, то мала б бути кримінальна відповідальність і для жінок, чи не так?

Йдемо далі по найбільш вразливих «ерогенних» місцях. Чи існує таке ганебне поняття як зґвалтування між особами, що перебувають у шлюбі? Народні депутати вважають, що зґвалтування дружини (чоловіка) або іншої особи, з якою кривдник перебуває чи перебував у сімейних або близьких відносинах, навпаки обтяжує відповідальність, а це від 5 до 10 років позбавлення волі. І хоч кожен знає, що таке класичне зґвалтування, але тепер воно має чітко визначені характеристики – це будь-які дії сексуального характеру без добровільної згоди потерпілої особи. Законодавці, коли творили цей акт, настільки заповзято вивчали тему, що заглибилися у неї по самі вуха і відповіли на делікатне питання: скільки часу діє згода на статевий акт? Якщо ви думаєте, що від початку і до кінця, то помиляєтеся. Навіть у тій делікатній «щілині» творці закону знайшли «гачок». Виявляється, людина має право у будь-який час змінити думку і у процесі утіх передумати та сказати «ні». У такій пікантній ситуації чоловік, приміром, повинен припинити будь-які дії. От чесно, плювати авторам закону на те, що партнер на півдороги має «злазити» з задоволення і продовжувати його уже самотужки. Дурня якась… Але найбільший парадокс нововведень у наше сексуальне життя в іншому: хто і як досліджуватиме, чи було зґвалтування? Фахівці кажуть, що довести вину постільного “терориста” буде непросто. У таких, як і в інших випадках, діє презумпція невинуватості. Іншими словами, довести обставини та відсутність згоди повинна сторона обвинувачення – потерпіла особа та прокурор. Доказами можуть бути показання, речові докази, документи та висновки експертів. Якесь дуже розмите визначення, але до якого вже додумалися… Може прокурорам на всяк випадок треба під ліжками ховатися? І як бути з тими дружинами, які просто додумаються звести наклеп на чоловіка. Одне слово, наш хлоп у тій ситуації, як видається, геть незахищений. Більше того, якщо ми вже взялися до такої пікантної теми, то скажемо: невдовзі секс в Україні взагалі стане явищем екзотичним і рідкісним… За офіційними даними Міністерства соціальної політики, 3 мільйони 200 тисяч осіб постійно або тимчасово перебувають на заробітках за кордоном. Це означає, що узаконені партнери, а то здебільшого люди, які ще хочуть сексу, взагалі не мають змоги ним займатися у сімейній постелі… Якщо медики радять займатися утіхами два-три рази у тиждень, то, скажімо, Україна губить за сім днів до 10 мільйонів статевих актів… Якщо хтось десь на боці щось собі організував, то в офіційну статистику воно не входить…

Юристи, які борсалися у цій темі, підводять риску. Враховуючи наведене, тепер зґвалтуванням вважатиметься “вчинення дій сексуального характеру, пов’язані із вагінальним, анальним або оральним проникненням в тіло іншої особи з використанням геніталій або будь-якого іншого предмета (відколи геніталія стала предметом? – ред.), без добровільної згоди потерпілої особи”. Перепрошуємо за деякі незручні слова, але не ми їх придумали. Доповненнями до законодавства Україна приєдналася до країн, де саме поняття «зґвалтування як злочину» пов’язане з концепцією добровільної згоди. Якщо ви думаєте, що то тільки наша держава дозволила собі узаконювати згоду на секс, то ні. Такі норми уже діють в окремих штатах США, в Австралії, Англії, Іспанії, Швеції і такі норми передбачають документи ООН. Маємо тішитися тим, що ми трішки змінили позу таким боком, що стали ближчими до Європи.

…А взагалі, хочу спитати хоч одного народного депутата, який закон він прийняв, щоб життя простолюдини стало легшим? Боюся, на це питання відповіді не буде… Хоча бздури про секс – це тема поважної державної і європейської ваги.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар