Наче у дитячій пісенці про зайчика і ялинку: «Прийшла забавитись малеча – майданчика нема»

SambirWZ
38

Наче у дитячій пісенці про зайчика і ялинку: «Прийшла забавитись малеча – майданчика нема»

В ратуші вирішили перенести майданчик напроти готелю в інше місце, аби догодити майданчикові в протилежному боці площі Ринок біля сучасного «супермаркету»?

Трапляються у наш час дива… От, скажімо, нинішній мер Самбора Юрій Гамар, як тільки став мером, вирішив знести дитячий майданчик напроти готелю «Імперіал», який звів попередник Тарас Копиляк. Ідея – «трощити» все, що зробили попередники, на той час виглядала дитинськими забавами з політичним присмаком, проте аргумент у Юрія Петровича був «вагомий» – це підходи до владного будинку, яким вважає себе ратуша, а тут діти щебечуть. Непорядок!

Але, Богу дякувати, розум повернувся до пана Гамара і дитячий майданчик діяв за призначенням. Тут, коли тепло, – маса діточок, батьки поруч, галасу нема, голуби літають, додаючи площі Ринок особливого шарму – чим не ідилія… Ми уже сподівалися, що цей майданчик, зведений грошима платників податків, залишиться, проте у ратуші пригадали первинні обіцянки мера – знести! І от минулого четверга до місця події підібралася комунальна техніка і майстри демонтували споруди. Панове владоможці, чи він вам заважав, чи то просто амбіції заграли? Сумно було дивитися на це видовище. Добре, що хоч Юрій Гамар цього знищення не бачив, бо був у відпустці… На наше запитання до одного з чиновників, а куди подінуться гойдалки, почули відповідь: наразі на склад…

Тепер наші міркування, які теж мають право на життя. З другого боку ратуші – це напроти «Елеганту», стояв собі невинно газетний кіоск. Кіоск з певних причин закрився, і на його місці у межах тих же квадратних метрів начебто мав вирости значно сучасніший торговельний заклад. І він виріс, але головним чином у ширину. Газетний кіоск у його скромній квадратурі просто зник. Соціальні мережі з цього приводу вдарили на сполох, мовляв, при чесній владі у самому центрі Самбора просто так виріс такий собі «міні-супермаркет». Нам називали прізвища тих, хто стоїть за цим, але ми не лізимо у чужі справи бізнесові… Дивно тільки, що депутати міськради чомусь втратили дар мови з цього приводу, а правоохоронці не хочуть вивчати питання. Біля нового «супермаркета» виріс і дитячий майданчик. Що цікаво, кабінет міського голови виходить вікнами саме у цей керунок, але Юрій Гамар не чує галасу, який би заважав його владоможцям розвивати Самбір. Ні, ми нікого не звинувачуємо у якихось меркантильних інтересах, але погодьтеся, шановні самбіряни, що зносити один дитячий майданчик, а паралельно зводити інший в іншому боці тієї ж площі Ринок, – це, щонайменше, цинічно і, причому з боку самої ж влади. Чого від того мають страждати діти? А втім, панове ратушні, невже усі інші проблеми в місті настільки вирішені, що залишилося лише демонтувати майданчик напроти готелю, аби встановлювати його в якомусь іншому місці? Як ми уже казали, міського голови Юрія Гамара того дня в ратуші не було. Коли повернеться і захоче дати коментарі з цього приводу, ми залюбки погодимося.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити