Наша Галя підкорює серце «Холостяка»

SambirWZ
136

Наша Галя підкорює серце «Холостяка»

Я уже зізнавався читачам у тому, що є палким прихильником розмаїтих шоу на телеканалах – просто охота відпочити від великої і малої політики та поринути у світ чужих розваг. Не можу обійтися без «Майстер-шеф», бо люблю поїсти, і «Зважені та щасливі» – бо уже багато років мрію змарніти. І серед тієї кавалькади забав ніяк не зрозумію «фішки» такого делікатного шоу як «Холостяк».

Ну, уявіть собі, зо три десятки чарівних панночок і гуртом, і в «роздріб» закохуються в одного холостяка. І на тому ґрунті «жеруть» одна одну, створюючи те, що називається видовищем людських стосунків. Причому, інколи так бездумно переходять межі дозволеного, що стає на душі мулько… Але це моє ставлення, яке, мабуть, зміниться, бо учасницею чергового «Холостяка» стала самбірянка Галя. Прізвища соціальні мережі не називають, але шанувальники шоу щось знайшли – здається, Присташ. Батько Михайло – підприємець, мама Дарина – домогосподарка, у сім’ї ще дві доньки – школярка і студентка. Сама Галина, як свідчить сайт СТБ, працювала у ЗМІ, брала участь у піар-акціях політиків – ну, щось таке. Щоправда, у місцевих журналістів виникло питання з приводу її праці у «Голосі Самбірщини». Старожили ще відносно молодої газети Галі не пам’ятають. Але ми б не творили з цього трагедії. Навіть якщо це не зовсім правда, то все одно приємно – назвала рідним наше журналістське середовище. Соціальні мережі почали тішитися тим, що наша Галя – чи не єдина, яка на шоу розмовляє гарною українською мовою, можна сказати, нашою, самбірською. І навіть прогнозують, що її вимова та скромність доведуть до переможних вершин. Якась пані, обговорюючи Галю, помітила, що вона зле вимовляє голосні букви. Але ми це списуємо на банальну бабську заздрість – хтось може добре вимовляти голосні букви, але не має такої привабливості і шарму.

Знаємо, що учасники таких шоу не мають права заздалегідь оголошувати, чим закінчиться любов холостяка, але знаємо достеменно, що знімальна група СТБ кілька днів жила у самбірському готелі «Імперіал», бо привозила холостяка знайомитися з батьками дівчини, а це, вважайте, уже передфінальні сцени. Одне слово, давайте пильнувати шоу (і я вже буду разом з вами), бо треба бодай морально підтримувати Галю і сподіватися, що самбірським зятем стане відомий співак і композитор Рожден Анусі, який, до слова, зізнався журналістам «Viva!», що дівчат вибирає за запахом: «Для мене завжди дуже важливий запах, на цьому будується особисто моя хімія. Буває, людина дуже красива, але у тебе не викликає якихось почуттів або емоцій». Віримо, що наша пахне гарно!

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар