Наші в рейтингу найнижче

SambirWZ
190

Наші в рейтингу найнижче

Успіхами у децентралізації хвалитися, звичайно, можна, але, здається, не все вийшло так, як планувалося, бо коли у Києві підбили рейтинги об’єднаних громад України, то з’ясувалося, що жодна з громад Львівщини, а їх 35, навіть не потрапила у двадцятку сильних. 

Серед успішних на Львівщині називають лише чотири і серед них Новокалинівську. Зрештою, нічого дивного, позаяк там є військова частина, яка платить своїм службовцям добру зарплату. Хоча Новий Калинів в середині загальноукраїнського рейтингу. Шість утворених в області громад – Вільшаницька, Новоміська, Волебаранецька, Луківська, Чуквівська та Міженецька знайшли собі місце у списку фінансово неспроможних, їх бюджети дотуються більше, ніж на 50 відсотків.

А тим часом, Львівська ОДА заблокувала створення чотирьох об’єднаних громад, у тому числі і Новосілко-Гостиннівської. Ця сільрада мала намір об’єднатися з Михайлевицькою, хоча, за законами логіки, якщо й об’єднуватися цим територіям, то географічно – з Рудками, але так не сталося. У відомстві Олега Синютки пояснили, що заблокували, бо такий “шлюб” двох сільрад не передбачений Перспективним планом. До слова, така інформація має бути цікавою мешканцям Торчиновицької, Стрілковицької та Чаплівської сільрад, які свого часу хотіли об’єднатися в єдину родину.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар