Наші пироги на фронті найліпше смакують

SambirWZ
230

Наші пироги на фронті найліпше смакують

Цими днями повернулася зі сходу ще одна група волонтерів – Львівська Самооборона. Чергове відрядження на передову відмітив і рудківчанин, депутат Львівської обласної ради Володимир Шведа.

Кілька цікавих моментів з його розповіді. Група волонтерів везла 70 адресних посилок воїнам. Чому розпочинаємо саме з цього? Бо якраз посилки солдатам з дому найважче передавати. Буває, що вони розкидані по всій лінії фронту, буває, на завданнях, але Володимир Богданович радо прозвітував нам, що три пакунти з домашніми презентами рудківчанам віддав особисто. З Рудківської зони везли традиційні домашні пироги з салом та смальцем – рідкісний делікатес на фронті. Пироги ліпили цього разу ґаздині з Рудок, Погірців, Хлопчиць, Чернихова, Конюшок-Королівських.

А ще дітвора з Рудківського садочка влаштувала своїм батькам і вихователям концерт – пісні, віршики – ну, все, як завжди. Незвичним було інше: і вихователі, і батьки мали заплатити дітям за свої виступи. Заплатили загалом півтори тисячі гривень, які передали пану Володимиру, який потім ті гроші віддав нашим бійцям.

А настанок залишив нам справді цікаву інформацію. Потрапив у одну з військових частин на сході, яка місце дислокації має в лісі. Командує там мобілізований до війська голова Великолюбінської селищної ради Степан Буняк. Так ось, при оглядинах території Володимира Шведу найбільшу здивувало те, що самі  бійці спорудили собі з дерева доволі вмістиму капличку та дві напрочуд оригінальні сауни. Навіть у прифронтовій зоні, каже Володимир Богданович, цілком мирне життя…

 

Христина БАХУРСЬКА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар