На що депутати гроші пошкодували?

SambirWZ
171

На що депутати гроші пошкодували?

Одного разу, коли депутати Старосамбірської районної ради зібралися, зайшла мова про те, що ще можна змінити у бюджеті, що додати, що і від кого відняти.

Представники аграрного сектору на депутатських лавах були збентежені тим, що на розвиток їхнього виробництва, точніше, на підтримку, закладають якихось 100 тисяч, що украй мало. На їхню думку, владоможці пишаються великими інвесторами, а ось про свого, дрібного, забувають.

Уже у кулуарах сесійного засідання депутати зі стажем пригадували, що попередніх років місцевим фермерами  закладали певні суми грошей, але їх не було видно. І навіть натякали на таке собі відмивання коштів… Депутат Іван Пикус хотів, щоб на військово-патріотичне виховання (адресно) йшло з районного бюджету 60 тисяч гривень. Його переконували, що сума на підтримку цих украй необхідних заходів, закладена у тій “статті видатків”, що вже написана під фестивалі та інші патріотичні заходи – 90 тисяч. Депутатам здалося, що з тих 90 тисяч віддати 60 лише на військово-патріотичні заходи – занадто. Тому відхили прохання колеги, вдовольнившись тим, що усе військово-патріотичне буде на розмаїтих районних фестивалях. Відхилили депутати і прохання Романа Батючка, який говорив про те, що необхідно закласти у бюджеті кошти на відшкодування збитків одній старосамбірській родині, хата якої потерпіла від паводку ще 2008 року. Історія пройшла крізь суди. Постраждалим виплатили компенсацію за шкоду від паводку, а потім сім’я подала позов і на відшкодування моральних збитків. Тих збитків назбиралося в межах 100 тисяч гривень і, за рішенням суду, їх має влада виплатити. Районна рада з цим не погодилася, або, іншими словами, перенесла “на потім”. Хоча, міркуємо собі, скільки б не мінялося господарів “білого дому”, тема буде залишатися актуальною, оскільки є рішення суду про відшкодування моральних збитків.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар