Невдале сусідство: у законотворчому рейтингу Андрій Лопушанський відчутно програє Ярославу Дубневичу,

SambirWZ
181

Невдале сусідство: у законотворчому рейтингу Андрій Лопушанський відчутно програє Ярославу Дубневичу,

або Про що звітують наші народні у своїх соціальних мережах

Коли громадська мережа ОПОРА розповсюдила результати свого дослідження на предмет законотворчої ініціативи наших народних депутатів, то, не дочитавши до кінця,  ми заздалегідь  знали, якими будуть результати творчості двох сусідніх нардепів Ярослава Дубневича і Андрія Лопушанського. З самого початку каденції, коли та ж ОПОРА проводила такі ж дослідження,  результат був явно не на користь Андрія Ярославовича. Можна думати і про те, що йому явно не пощастило зі сусідом Ярославом Васильовичем, з яким разом ділять нашу територію. Можемо допустити і той факт, що Андрій Ярославович буде ображатися на те, що ми все це напишемо, але люди мають знати і про таке – це перше. І друге – народний депутат, нами ж “народжений”, є публічною особою. Може навіть підзвітною нам. Як відомо, пан Лопушанський  не так часто зустрічається з виборцями на звітах,  тому – хоч чужі дослідження…

О тже, згідно з даними ОПОРИ, за півтора року каденції Ярослав Дубневич подав 60 проектів, у тому числі 37 законів, 22 постанови і 1 підтримку пропозицій Президента. Самостійно подав 20 проектів. Тобто, сам чи його команда напрацювали таку кількість документів. Бо, знаєте, коли є щось у співавторстві, то, не виключено, можна просто по-товариськи до когось “приписатися”. Абсолютно нових законів Ярослав Васильович запропонував 2. Набуло чинності шість документів від Дубневича.

Далі набуток Андрія Лопушанського. Загальна кількість проектів з його участю – 16, з них 15 – закони і 1 проект постанови. З пропозицій президента не підтримав жодної. Самостійно подав лише 3 проекти.  2 – нові закони. І з усього цього жоден документ не набрав чинності… Як підсумок, за законотворчою ініціативою серед 12 депутатів від Львівщини Ярослав Дубневич займає третю сходинку, поступаючись Володимиру Парасюку та Оксані Юринець, а Андрій Лопушанський займає останнє місце, по суті з нульовим рейтингом… І маємо право додати, що й у роботі з виборцями Ярослав Васильович набагато активніший, ніж Андрій Ярославович. Це тільки останніми місяцями ми почали частіше бачити пана Лопушанського на велелюдних заходах в окрузі…

До слова, чи не найкраще відслідковувати діяльність наших народних у їхніх  сторінках в соціальних мережах. Наприклад, Лопушанський з Гройсманом у Турці, Лопушанський з параолімпійцями у Турці, Лопушанський на засіданні поважної енергетично-комунальної комісії, Лопушанський на фоні президії парламентського комітету Асоціації Україна-Євросоюз, Лопушанський на фоні розбомбленої багатоповерхівки на Донбасі, Лопушанський на фоні поранених бійців в госпіталі у Дніпрі (це фото викликало негативні емоції користувачів соцмереж, хоча Андрій Ярославович, мабуть, з добрими намірами і не з порожніми руками приїжджав)… Ні, ми не іронізуємо, озвучуючи перелік, хоча підозрюємо, що Андрій Ярославович любить селфі і щиро віримо, що саме там, де він зараз є, він і має бути. Проте, на законотворчій діяльності це не відбивається.

Щоб бути  об’єктивним, ми промоніторили і таку ж сторінку у соцмережах Ярослава Дубневича. Стиль його життя, здається, суттєво відрізняється… Брифінг Дубневича про створення Спеціального Дорожнього Фонду. Ще один важливий крок до створення Дорожнього фонду. Дубневич відвідав породіль у Городоцькому пологовому у День міста, Повідомлення про роботу над створенням Спеціального Дорожнього Фонду. Фотогалерея зі святкування дня міста Городка. Дубневич вручає Грамоти Верховної Ради працівникам Дніпропетровського стрілочного заводу. Розмірковування Дубневича про трагедію Бабиного Яру. Фотографії з утеплення фасаду Луківського НВК, фотографія відремонтованої дороги у селі Керниця на Городоччині, фотографія амбулаторії, яку утеплюють, у селі Городоцького району, фото ремонту ФАПу у якомусь селі Городоччини… Ну, і в тому ж дусі.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар