Невдовзі – дитячі новосілля

SambirWZ
229

Невдовзі – дитячі новосілля

Обласні очільники інспектують хід будівельних робіт на великих об’єктах. До таких належить і добудова школи у Викотах і тому нема нічого дивного у тому, що минулого тижня там гостював голова ЛОДА Максим Козицький. 

Станом на сьогодні, добудували корпус до вже існуючої школи, а саме 4 класні кімнати, спортивний зал, спорудили нову котельню, у якій встановили твердопаливні котли, замінили систему опалення, провели благоустрій території, частково придбали обладнання та інвентар. Ступінь будівельної готовності 99 відсотків. Отож, 1 вересня відбудеться новосілля.

У цьому закладі зможе навчатися 230 дітей. Загальна кошторисна вартість – більше 22 мільйонів гривень, в тому числі співфінансування з місцевого бюджету – 2 мільйони 493 тисячі гривень.

Окрім того, очільник області перевірив хід реконструкції приміщення дитячого садка у селі Чуква. Завершують благоустрій території бруківкою, тривають внутрішні роботи. Реконструкція садочка забезпечить добрі умови для 80 дітей та створення 25 нових робочих місць.

Діана ГАРБАДИН.

Вас це може зацікавити