Невмолимі копи?

SambirWZ
99

Невмолимі копи?

Цю історію нам розповіли в одному з населених пунктів. Два хлопці, які без масок їхали на скутері, потрапили на очі поліцейським. Ті зупинили порушників карантину і вирішили скласти протокол. 

КАЖУТЬ, годину пацани просилися, аби цього не робили, але копи не погодилися. І хоч хлопці збагнули свою вину перед коронавірусом, але це не допомогло. Протокол, звісно ж, піде до суду, але якось недобре на серці стало від почутого. Розуміємо поліцейських, які, не виключено, отримали команду боротися з порушниками, але якби вибачили скутеристам, то нічого страшного не сталося б. Навпаки, люди у формі виросли б в очах юнаків. А так – суди, адвокати і все таке інше. Зрештою, їм нині назбирати на штраф дуже непросто. До Польщі на заробітки їхати? Ми згідні з тим, що карантину дотримуватися треба, але ніхто і профілактику з боку правоохоронців не відміняв. І якщо карати, то усіх, хто без масок. Навіть в місті, коли придивитися, можна знайти немаскованих…

І як тут не згадати серце, яке ледь в п’ятках не опинилося… Літній пан виніс сміття з хати, а до контейнера метрів двісті. Тут їде поліцейська машина… На щастя, не зупинилися, а якби?

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити