Не дивіться на Буково косо

SambirWZ
97

Не дивіться на Буково косо

У соціальних мережах виникла паніка, бо десь на якійсь карті з’явилося село Буково, яке начебто має одного підозрюваного на коронавірус. При цьому, ніхто не давав ніяких офіційних тлумачень, а відтак у селі почали з підозрами зиркати один на одного – хто кашлянув, хто запчихав… Потім з’ясувалося, що Буково на карту потрапило випадково і згодом кудись зникло. 

ЛЮДИ, давайте будемо читати та вірити офіційним повідомленням. Богу дякувати, як на Самбірщині, так і на Старосамбірщині влада щодня інформує через соціальні мережі про ситуацію. У гірському районі нічого не змінилося. Як було два випадки в одній сім’ї, тепер уже можна казати, у Великій Сушиці, так і зосталося. Подружжя перебуває в обласній інфекційній лікарні, їхній стан задовільний. Інші члени сім’ї знаходяться на самоізоляції під постійним медико-санітарним наглядом. Місцеві ради щоденно ведуть списки осіб, які повернулися з-за кордону. Станом на минулий тиждень, до списку було внесено 599 осіб, дані про яких передали первинній медичний допомозі та поліції для постійного моніторингу та дистанційної роботи. За інформацією Старосамбірського міжрайонного відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України», 606 осіб у районі пройшли самоізоляцію як заробітчани протягом 14 днів і зняті з обліку.

Наприкінці минулого тижня медики з Самбірського центру первинної медичної допомоги написали, що брали аналізи у соціальних працівників та працівників поліції. І у когось одного щось начебто таке незрозуміле запідозрили. З’ясувалося, що тривога неоправдана, але одного речення медиків вистачило для паніки: о, ви чули, у нас є два хворі поліцейські. Здається, з такими невинними реченнями про підозру на підозру не треба завчасу виголошувати.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити