Неділя на Старосамбірщині – день великого футболу

SambirWZ
100

Неділя на Старосамбірщині – день великого футболу

Позаминулої неділі мені поталанило у Старому Самборі уболівати за футбол. Чому поталанило? Бо далеко не завжди побачиш таку гру, яку демонстрували Нижанковичі та Бусовиська, навіть на полях майстрів районного пошиву, що грають за грубі гроші…

Бусовиська були більш вправними, технічними, швидшими і як результат – перемогли з рахунком 3-1. Селищний голова Нижанкович Володимир Смолінський, звісно ж, знайшов кілька причин поразки, щоб оправдати земляків, і ми навіть повірили у те, що вони вагомі, але причини до поразки не підшиєш. Насправді, наша вдячність у тому, що гра була феєричною і 90 хвилин швидко пролетіли у напрузі як для спортсменів, так і для уболівальників. Мер Старого Самбора Ігор Трухим, який був у глядачах, натішитися не міг тим, що у райцентрі – футбольне свято. Трибуни були заповнені сільськими фанатами, до слова, за рівнем галасу перемогли нижанковицькі болільники. Голова райради Тетяна Терлецька на каблуках відстояла увесь матч, не признавалася, за кого вболівала, але, за нашим спостереженням, більше проводила робочі державотворчі наради з сільськими головами, які прибули на футбол. Лідер районних рухівців Святослав Горбовий мав іншу втіху: незважаючи на те, що градус гри був високий і час од часу футболісти пробували “грати кулаками”, обійшлося без традиційних як для сільського футболу мордобоїв.

День, який ми описуємо, був днем великого футболу на Старосамбірщині, зважаючи бодай на те, що за останні роки боротьба за Кубок Пам’яті Володимира Горбового став престижним турніром. У першій грі зустрілися команда “Горизонт” Нове Місто та ФК “Міженець”. Основний час закінчився з рахунком 0:0, а справедливість мала восторжествувати за результатами пенальті. Лідерство взяли міженецькі майстри з рахунком 4:2. Одразу після них мірялися силами Бусовиська та Нижанковичі – результат ви уже знаєте. А тепер увага – у фіналі Кубка Пам’яті Володимира Горбового, який відбудеться уже цієї неділі, зустрінуться команди “Дністер” з Бусовиськ та “Міженець”.

А у Мурованому у той час відбувалися півфінальні матчі Кубка Руху. В першій грі зустрілися команди “Смерічка” з Стрільбич  та ФК “Болозів”. З рахунком 4:0 перемогли стрільбичани, а в другій грі боролися за путівку до фіналу команди “Радич” з Боневич та  “Фельштин” зі Скелівки. Земляки Швейка перемогли і мірятимуться у неділю силами зі Стрільбичами.

У Кубку Престижу у півфінальних матчах, які проходили у Бусовиськах, зустрілися команди “Топільниця” та “Сусідовичі”. Основний час звели до рахунку 2:2, а в післяматчевих пенальті з рахунком 5:4 перемогли топільничани. У другому матчі зустрілися Головецько та Березів і з рахунком 3:2 до фіналу потрапила команда Головецька, яка змагатиметься за трофей з Топільницею.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар