Недіючий секретар міської ради дав зрозуміти, що повернеться в ратушу, а тому побоявся вляпатися у корупцію

SambirWZ
191

Недіючий секретар міської ради дав зрозуміти, що повернеться в ратушу, а тому побоявся вляпатися у корупцію

Для того, щоб очільники міст не почувалися бідаками, до їхніх окладів депутати додають премії, надбавки і таке інше. На сесії Самбірської міської ради дійшли до цього питання акурат тоді, коли працювали на грані кворуму.

Більше того, підходила обідня пора і деякі обранці вирахували: якщо міський голова Юрій Гамар за себе не проголосує, якщо не проголосує Володимир Кульчицький-Поливко, то мерські надбавки пролетять над ратушею. Однак, Юрій Петрович вирішив випробувати долю і поставив свої премії на оглядини. Перед тим попросив телеоператорів, що працювали у залі, навести камери на нього, бо має сказати щось важливе: «Участі у голосуванні не беру, бо може бути конфлікт інтересів». Дуже слушне повідомлення, позаяк рік тому у такій же ситуації начебто проголосував за премії собі і тоді його «тягали» до суду і навіть називали корупціонером.

Питання, як і слід було очікувати, провалилося, бо пан Кульчицький-Поливко не голосував. Йому не сподобалося якесь там формулювання типу «від окладу» чи «від нарахованої зарплати» відсотки мають рахувати. Признатися, ми не вникали у ці дискусії, бо чого будемо рахувати чужі гроші, але переконані у тому, що кадровик ратуші, який готував проект цього рішення, Володимир Залокоцький, так довго працює на цій посаді, що помилки допустити не може. Тим паче, будь-хто з перевіряльників на предмет корупції першим ділом шукатиме “шкварки” у преміях та надбавках першій особі. Ми собі думаємо, що наступного разу цю тему знову внесуть у сесійну залу і обранці проголосують – у мера, здається, склалася потрібна більшість. Як на наш погляд, кожного разу усім головам давали премії і надбавки, то нехай і Юрій Гамар має – як би хто не ставився до його інтенсивної праці чи особливих успіхів… Одного разу пану Гамару півроку не давали надбавок, а потім проголосували і віддали заднім числом все і відразу. Того сесійного дня депутати проголосували за те, щоб премії дали заступникам мера, а от самого мера увагою обділили.

Але сенсація цього моменту в іншому. Коли обговорювали проект рішення про надбавки заступникам, то вирішили нічого не давати секретарю міськради, оскільки його просто нема. Юрій Дмитришин, якого поновив Дрогобицький суд, який взяв компенсацію за вимушений прогул, до праці так і не приступив. Стілець вільний. Так ось, коли у поіменному голосуванні дійшли до прізвища «Дмитришин», Юрій Любомирович ударив у штангу – за прикладом Юрія Гамара і на підставі того, що і його підозрювали колись у конфлікті інтересів, оголосив, що не голосує… Тим самим підтвердив, що вважає себе секретарем, нехай тимчасово недіючим… Нам залишається чекати, коли він офіційно нарешті повернеться у ратушу, а от коли повернеться, не каже. В кулуарах окремі депутати твердили, що якщо Юрій Дмитришин поновиться на посаді, його знову будуть відправляти у відставку…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар