Не зовсім святкові турботи Ярослава Дубневича

SambirWZ
104

Не зовсім святкові турботи Ярослава Дубневича

Помічники народного депутата Ярослава Дубневича передали для амбулаторій і лікарень Городоччини, Мостищини та Самбірщини захисні костюми, бахіли, щитки, маски і респіратори.

ЗАСОБИ захисту отримали і медики Рудківської лікарні, яка визначена однією з базових на Львівщині, де у разі необхідності прийматимуть пацієнтів з підозрою чи захворюванням на COVID-19. «Якщо хворі надходитимуть з діагнозом чи підозрою на коронавірус, то одному медику на зміну буде потрібно орієнтовно 8 таких респіраторів. Це величезні об’єми, тому ми дуже вдячні благодійникам» – зазначив Роман Пукало, директор Рудківської лікарні. Впродовж двох попередніх років у медзакладі суттєво оновили медичне обладнання, зокрема минулого року придбали два новенькі апарати штучної вентиляції легень. Завдяки реконструкції у лікарні можуть забезпечувати додатковим киснем понад сотню пацієнтів.

У цей скрутний для багатьох сімей час, зокрема і на Самбірщині, відбулася традиційна акція забезпечення великодніми пасхальними наборами найбільш потребуючі родини – інвалідів, учасників бойових дій та малозабезпечених.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити