Незіграна команда зіграла внічию – це добре

SambirWZ
199

Попри всі прогнози скептиків і недоброзичливців, у Самбір все ж прийшов великий футбол. У неділю на міському стадіоні урочисто розпочали новий сезон. Вступне слово, як і годиться, мав міський голова Юрій Гамар, сказав, що футбол у місті буде, подякував підприємцям, які до цього долучилися, і побажав перемог. Під звуки державного Гімну капітани команд ФК “Самбір” та ФК “Рух” з Винник підняли над полем державний стяг.

Організатори постаралися: відремонтували поламані сидіння, поприбирали територію, дещо відновили і вирівняли газон, організували звуковий супровід і… Анатолій Поліщук оголосив склади команд… Гості відразу кинулися в атаку. Здавалося, м’яч побуває в самбірських воротах уже у перші хвилини на очах у чисельної уболівальницької громади. У наших гравців не виходило перейти у змістовну атаку і тренер неабияк нервував. Десь до середини першого тайму гра вирівнялася і велася здебільшого в центрі поля. Особливо небезпечних моментів не допускала жодна із сторін.

У подібному ключі пройшов і другий тайм. Могли відзначитися як господарі, так і гості, але… Близько до кінця гри “Рухівці” заволоділи ініціативою, але рахунок так і залишився нічийним – 0:0. Зголоднілі за футболом глядачі після зимової перерви дружно заповнили стадіон. Але на трибунах було тихо. Спокій порушували хіба вболівальники фан-сектору. Хоч були і жовті картки, і штрафні удари, та гра виглядала не видовищно. Проте, сезон тільки розпочався і будемо сподіватися: хлопці наберуть форму і покажуть хорошу гру. Бо в неділю вони виглядали ще незіграними – та це і не дивно, бо щойно згуртувалися. Це все одно (не у піст буде сказано), що вперше зібралося на гостину одинадцять незнайомих хлопців і не знають, про що бесідувати… З таким же рахунком закінчився матч молодіжних команд Самбора та Винник. У понеділок стало відомо, що Володимир Мазяр, який взяв під опіку “Самбір”, став головним тренером рівненського “Вересу”. Чи вистачить часу для нас, не знаємо.

А от Старосамбірський “Кар’єр” минулу неділю записав в історію як  результативну – у двобої з “Бориничами” взяли перемогу 2-1. У неділю на стадіоні в Торчиновичах “кар’єрівці” приймають Миколаїв.