Не копайте комусь яму в лісі!

SambirWZ
92

Не копайте комусь яму в лісі!

Ліс – це тема, яка не втрачає актуальності. Як правило, останнім часом пишемо про те, де і скільки вкрали деревини. А нині – зовсім інший ракурс. Про нестандартну ситуацію  розповіли у Самбірському лісгоспі.

НА ПОЧАТКУ лютого в місцеве відділення поліції зателефонував житель села Воля Старосамбірського району Созанський Д., повідомивши, що в Черхавському лісництві, яке належить ДП «Самбірський лісгосп», виявлена ним незаконна рубка в селі Звір. Поліція спрацювала миттєво і разом з представниками лісової охорони ДП «Самбірський лісгосп» виїхали на місце події. Як з’ясувалося згодом, цей масив не входить в територію держлісфонду Черхавського лісництва Самбірського лісгоспу.

Перед тим в січні на території вже раніше згаданого лісництва працівники охорони виявили незаконну рубку 13 дерев ялиці білої (кубомасою 37,37 кбм.) в кварталі 39 урочища «Блажів». Збитки, завдані державі, – 234,7 тис. грн. Охоронці лісу встановити лісопорушників не змогли. Але побачили, що дерева були повалені хаотично (навхрест), не покрижовані, сучки не обрізані, частина звалених дерев пошкоджена гниллю та раком ялиці, що наштовхує на думки, що лісопорушники не мали наміру в подальшому вивозити колоди. Матеріали щодо незаконної рубки 13 дерев скеровані у Самбірський відділ поліції. Ця інформація була викладена та поширена в мережі Фейсбук… Ось за що так біситься (мстить) п.Созанський Д.М. Сподіваємося, пишуть у Самбірському лісгоспі, жителі села Воля впізнають автомобіль, на якому не раз вчиняв свої злодіяння пан Созанський, проти якого на даний час відкрите кримінальне впровадження за незаконну рубку, яка зафіксована минулого року, зокрема, в жовтні працівники лісової охорони Черхавського лісництва виявили незаконну рубку 20 дерев ялиці білої та 2 дерев бука в кварталі 39 урочища «Блажів» та встановили причетність до неї жителя села Воля Созанського Д.М., 1970 року народження. Матеріали за вказаним фактом передали у Самбірський відділ поліції. Мова йде про те, що спочатку поширення фейків в соціальній мережі Фейсбук на працівників державної лісової охорони підприємства в неналежному виконанні своїх посадових обов’язків, погрози, блокування їхньої роботи, а згодом що – фізична розправа? Пане Созанський, схаменіться, лісівники тут ні до чого, вони просто виконували свою роботу. Зазвичай, хто викопує комусь яму – сам в неї потрапляє, не зробіть це з собою ще раз!

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити