Неоздоровлені вчителі

SambirWZ
85

Неоздоровлені вчителі

Питання про невиплату допомоги на оздоровлення вирішили винести на бюджетну комісію Львівської облради, повідомляють Варіанти.

Вчителі ЗСШ I-II ступенів у селі Боневичі на Старосамбірщині вже чотири місяці не отримують виплат на оздоровлення, що є складовою заробітньої плати. Освітня комісія облради ухвалила скерувати це питання бюджетній комісії.

Львівська облрада звинувачує у заборгованості голову місцевої ОТГ та Львівську облдержадміністрацію. На думку членів комісії, ОДА може вирішити це питання, звернувшись з ініціативою про перерозподіл обсягу освітніх субвенцій до Кабінету Міністрів України. Заборговують заробітну плату також вчителям Нижаковицької ОТГ. Національна служба посередництва і примирення у Львівській області проведе засідання щодо відповідного колективного трудового спору.

За словами заступника директора Департаменту освіти та науку Львівської ОДА Ігоря Гайдука, ситуація з заборгованістю складових заробітної плати повторюється у Нижанковичах та Боневичах щороку і відповідальність за це у першу чергу повинні нести голови ОТГ.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити