Не поскупилися на грамоти

SambirWZ
188

Не поскупилися на грамоти

Початок сесії Старосамбірської районної ради був урочистим – голова Тетяна Терлецька роздавала ті грамоти, які не змогла вручити у день місцевого самоврядування.

Грамотою Львівської обласної ради нагороджений голова Новоміської об’єднаної громади Петро Куляс. До слова, такої ж нагороди удостоївся і директор коледжу бізнесу і права у Старому Самборі, депутат Самбірської районної ради Степан Сюшко. А Тетяна Терлецька, нагадаємо, отримала Почесну Грамоту Верховної Ради України – серйозна нагорода. Зізналася, що для неї то була несподіванка, яка сталася у Сколе під час імпрези представників самоврядування.

Не пошкодували відзнак і школярам, які брали участь у конкурсі ідей «Думай глобально – дій локально». Переможцями стали Стрільбичі, які запропонували відпочинковий проект для молоді. Великолінинські юні активісти пропонували свою тему – як позбутися сміття у районі, Хирівська школа вправлялася у темі посилення ролі лідерства, Стрілківська школа думала, як зробити свій заклад енергоощадним.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар