Не робіться такі добрі в окремі години

SambirWZ
215

Не робіться такі добрі в окремі години

Ми дуже багато сил, часу та газетної площі віддали темі доїзду наших земляків до Львова. Як відомо, маршрутки з підгір’я львівські чиновники вирішили зупиняти на передмісті, хоча десятиліттями доїжджали до залізничного вокзалу. Немало списів зламали і депутати різних рівнів, аби повернути горянам благо – по-людськи доїхати до Привокзальної, але у Львові в носі бачили наші проблеми з доїздом. Мабуть, через це і місцеві владоможці перестали боротися, бо набридло. Та й люди, схоже, звикли до лихого… І ось з’явилося повідомлення, яке начебто має вдихнути в нас радість.

Для вирішення проблеми доїзду мешканців Львівської області до Львова було запущено з 15 вересня експрес-маршрути від АС «Західна» до приміського вокзалу, інформує прес-служба Львівської міської ради. Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак каже: «Порядок курсування транспорту приміських маршрутів визначений законодавством, де чітко вказано, що вони мають курсувати до першої автостанції. Міська рада постійно співпрацює з ЛОДА щодо спільного і комплексного вирішення проблеми доїзду мешканців області до Львова. З урахуванням цього було запущено експрес-маршрути від АС «Західна» до приміського вокзалу. 6 транспортних засобів будуть продовжені до площі Різні. Інтервал руху 15 хв., автобуси курсуватимуть із 7:20 до 10:15 та з 16:00 до 19:30. Позиція міської ради залишається такою: ми планово працюємо, відслідковуємо пасажиропотоки, шукаємо можливості додавання нового транспорту. Залишається лише проблема з водіями, але крок за кроком ми врегульовуємо ці питання, відслідковуючи тенденції, що є на ринку перевезення пасажирів».

Тішитися цьому? Не думаю. А в інші години дня пасажирам чим добиратися з АС «Західна»? Таке враження, що нам кинули кісточку – радійте, мовляв, ми ж бо про вас дбаємо…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар