«Нижній» рекорд?

SambirWZ
56

«Нижній» рекорд?

Станом на останній день минулого тижня, ситуація із захворюванням на ковід нарешті змилосердилася над нами і дала загалом оптимістичний результат. 

ЛИШЕ в Самборі зафіксовано 6 випадків, а Старосамбірщина та Турківщина не мали жодного. Хоча це не дає підстав для радості, бо у нас якось так все «хвильками» відбувається: то є аж забагато, то на спад ідемо. Хоча вкотре хочемо сказати, що завидну стійкість проявляє Старосамбірщина, де з самого початку пандемії результати невисокі. Фахівці кажуть, що у гірському районі люди менше один з одним спілкуються і мають багато свіжого повітря.

Але недовгою була радість «нижніх» рекордів. Уже станом на понеділок, Самбір мав 8 випадків, а Самбірський район – лише один у Бісковичах. Зате на «верхній рекорд» несподівано пішла Старосамбірщина. У райцентрі 4 випадки, Велика Волосянка та Кобло дали по 2, а по одному – у Великій Лінині, Лаврові, Созані, Страшевичах, Тершові, Торгановичах. У Самборі на лікуванні перебувало 28 осіб, у Рудках – 49.

Статисти кажуть, що на початку тижня зменшилася кількість заражень загалом в області. Тут два варіанти: або справді ковід йде на спад, або менше тестують…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити