Новокалинівські «авіатори» «приземлилися» на столичне поле

SambirWZ
59

Новокалинівські «авіатори» «приземлилися» на столичне поле

Життя диктує то ліс у Старому Самборі, то медицину – у Самборі, і так тісно у тому графіку новин, що не поспіваєш за усіма видатними подіями у спорті. Футбол нині, Богу дякувати, стає напрочуд популярним, а побачити усе –  фізично неможливо.

КІЛЬКА разів самбірські районні «свободівці» запрошували на незвичні футбольні матчі військовиків, але ми так і не потрапили, хоча новокалинівський «Авіатор» провів 12 матчів. «Свобода» брала на себе усі витрати та клопоти цих ігор і їхні старання увінчалися успіхом.

Наша футбольна команда учасників АТО – «Авіатор» з Нового Калинова перемогла у західному регіоні України та виборола путівку на фінал до Києва. Будуть мірятися вертолітниками силами з іншими кутками України і протистоятимуть, як би дивно це не звучало, з такими ж воїнами АТО – чи не єдине протистояння поміж українськими бійцями. Депутат Львівської обласної ради Олег Домчак додав і свого до цієї гарної новини: команда поїхала до столиці, отримавши нову екіпіровку від управління фізичної культури та спорту ОДА, обласної ради та Новокалинівської ОТГ. За такої дружної, можна сказати, масивної підтримки з боку «тиловиків» – уболівальників та влади, будемо чекати на київські перемоги «авіаторів».

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар