Нові люди, нові сміттєзбірні машини

SambirWZ
238

Нові люди, нові сміттєзбірні машини

У суботу в Самборі запахло «саботажем», а директором СКП «Об’єднане», ймовірно, стане людина команди Ярослава Кузьмяка

В одному з попередніх спецвипусків, коли ми розповідали читачам про прес-конференцію мера, торкнулися нестандартної ситуації – власники сміттєзбірних машин розривають угоду з СКП “Об’єднане” і забирають техніку. А тому місто може потонути у смітті. Міський голова Юрій Гамар казав, що у зв’язку з цим провадять перемовини з фірмами, які можуть надати в оренду машини за помірковану суму. Самбір з нетерпінням чекав 1 квітня, але сміттєвого колапсу не сталося.

СИТУАЦІЮ для “Високого Замку” прокоментував радник міського голо­ви з житлово-кому­нальних питань (на гро­мадських засадах) Ярослав Кузьмяк. Він сказав, що техні­ка є, зокрема і його, що сміття будуть вивозити так, як виво­зили і раніше, що розпочали ремонт приміщень комуналь­ного підприємства і навіть зап­росив нашого кореспондента оцінити хід робіт. Що стосуєть­ся керівного складу команди “Об’єднаного”, то пан Кузьмяк сказав, що вона буде змінена, попередник Юрій Івасів зали­шиться, але на іншій посаді, а от керівником (ми ще не знає­мо, чи це таємниця) буде Андрій Товарницький – з нашої точки зору, порядний чоловік і, мабуть, буде таким же керів­ником. І додамо, що людина з команди Ярослава Кузьмяка. Судячи з усього, Ярослав Сте­панович бере підприємство під свою щиру опіку.

Здавалося б, усе гаразд, влада знайшла можливість врятувати Самбір від сміттєвого колапсу, та ба. У суботу кореспондентові “ВЗ” зателефонував депутат міськради провладної партії “Воля” Василь Бондарець і повідомив печальну новину: одразу дві сміттєзбиральні машини вийшли з ладу. Хтось

у контейнери накидав важкого будівельного сміття, от під дією тягару машини і вийшли з ладу. Пан Василь натякнув, що то хтось зробив навмисне, мовляв, це саботаж і шкідниц­тво. У нас попросив оприлюд­нити такий негідний факт, щоправда, ми попросили уточ­нити, на яких вулицях стався прецедент. Не уточнили.

Справді, перше враження було таким же, як у пана Васи­ля. Проте потім, коли поспілку­валися з бувалими працівни­ками комунального підприєм­ства, то з’ясували, що такі фак­ти у нашому місті – не рідкість. Траплялося і раніше – культурні люди викидували будівельне сміття зі свого обістя у кон­тейнери для побутового непот­ребу. І машини так само лама­лися. Тоді розлючений началь­ник літав по хатах, де прова­дять ремонти, і пробував знай­ти кінці. Як правило, не знахо­див.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар