Ну, ніяк не дають Ігорю Нестораку хоч головою Громадської ради у ратушу увійти

SambirWZ
204

Ну, ніяк не дають Ігорю Нестораку хоч головою Громадської ради у ратушу увійти

Якщо ми потішимо читача тим, що “в Самборі утворено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів з обрання Громадської ради при виконавчому комітеті Самбірсь- кої міської ради на 2016-2018 роки”, то радості від того буде не так вже й багато. У нас бо не одну раду створювали, обирали – був би ефект.

Міський голова Юрій Гамар відповідно до Постанови Кабміну 8 лютого утворив таку ініціативну групу, яка, як твердить прес- служба міськради, провела відповідну підготовчу роботу. Станом на 18 березня, надійшли заяви на участь в установчих збо­рах від 8 інститутів громадянсь­кого суспільства. Простіше кажу­чи, громадських організацій. На­прикінці минулого місяця уста­новчі збори обрали персональ­ний склад Громадської ради при виконкомі. Головою обрали Ігоря Несторака від Благодійного фон­ду Андрія Лопушанського, зас­тупником – представника ГО

“Самбірський автомайдан” Анд­рія Охнича, секретарем – Вален­тину Згоду від ГО “Спілка учас­ників бойових дій АТО Самбірщини”. Судячи з того, як про це прозвітувала прес-служба, нови­на начебто позитивна. Призна­чення Ігоря Несторака на таку ви­соку громадську посаду було б правильним з точки зору госпо­дарів ратуші бодай тому, що сво­го часу Ігоря Йосиповича мер не запросив у члени виконкому, хоча такі наміри у партії БПП були. Ми собі думали, що новою посадою для пана Несторака – радника нардепа Андрія Лопушанського, влада вирішила згладити ситуа­цію і навіть зблизитися зі самим Андрієм Ярославовичем, але стався казус. Коли виконком затверджував Громадську раду при собі, то кандидатуру Ігоря Йосиповича, за якого проголосува­ли 8 громадських організацій, відхилили. Про цей невеселий факт повідомив редакції сам пан Несторак.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар