Ніхто не хоче «Галсільлісом» керувати, а суд злодіїв не судить

SambirWZ
212

Ніхто не хоче «Галсільлісом» керувати, а суд злодіїв не судить

Ми писали уже про те, що Старосамбірський «Галсільліс» невдовазі матиме свого повноцінного керівника, бо оголошений конкурс на заміщення вакантної посади.

ДИРЕКТОР Дмитро Єдинак лише виконувач обов’язки. Ми навіть прогнозували кілька кандидатур, які, ймовірно, висунуть себе. Станом на позаминулий вівторок, і це щиро здивувало, ще ніхто з претендентів про себе не заявив. Ви уявляєте, така престижна посада – і нуль бажаючих. Може чекали останнього дня для зголошення – 27 серпня? Чи може дає себе знати та інтрига, яку ми приховали попереднього разу, коли писали про конкурс. Уже ні для кого у районі не таємниця, що попередній керівник Степан Куць подав до львівського суду заяву, щоб поновив його на посаді директора «Галсільлісу». Не знати, яким буде рішення Феміди, а тому конкурс може опинитися під загрозою зриву.

І щоб не повертатися «до лісу» знову, розповімо, що на сесії райради з інформацією про успіхи та промахи виступав прокурор Євген Заходило.  Багато цифр, порівнянь – ми не будемо відбирати час у читачів. Та й зливи запитань до пана прокурора не було, бо може статися так, що колись прокурор у депутатів буде щось питати… Однак ситуацію трішки підправив Богдан Лапицький, який запитав, чому у судах так довго судять негідників, що ліс стрижуть. Відповідь приблизно така: з 20 червня судочинство на Старосамбірщині завмерло, оскільки єдина суддя пані Ніточко пішла у відпустку, потім на лікарняне… Це підтвердження нашої публікації у попередньому спецвипуску, що судді нема, а нотаріус приїжджає лише двічі у тиждень.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар