Ніч у вогні

SambirWZ
46

Ніч у вогні

Ми уже нагадували для профілактики, що взимку найчастіше горить і просили людей бути обережними. Хоча час пожеж робить своє і нам знову доводиться описувати прикрий трафунок, що стався на вулиці Самбірській у Слохинях. 

Опівночі до вогнеборців надійшло повідомлення про вогонь у приміщенні охорони площею 10 квадратних метрів, що знаходиться в цегляній адміністративній будівлі, критій шифером, площею 50 кв.м. В ГУ ДСНС у Львівській області кажуть, що через щільне задимлення рятувальникам довелось працювати у апаратах захисту органів дихання та зору. Більше двох годин знадобилося, аби приборкати небезпеку. Вогонь знищив приміщення охорони та перекриття будівлі на площі 20 кв.м. Врятували 2 сусідні будівлі.

Як повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України у Львівській області, надзвичайникам зателефонувала чергова медсестра Самбірської центральної районної лікарні, бо в реанімацію потрапила жінка з термічними опіками. Трагедія трапилася день перед тим. Пенсіонерка, 1948 року народження, у цегляній літній кухні готувала собі їжу і ненароком загорівся одяг на ній. Видно, не могла собі самотужки дати раду, бо уже потім медики констатували, що на тілі – 80 відсотків опіків. З таким болем неможливо вижити. Старенька померла в лікарні. Воістину, страшна смерть…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити