Обласні депутати вирішили, що пити вночі не можна

SambirWZ
123

Обласні депутати вирішили, що пити вночі не можна

Львівська обласна рада підтримала ініціативу департаменту соціального захисту населення ЛОДА обмежити роздрібний продаж алкоголю в торговельних мережах Львівської області з 22:00 до 10:00 год.

Тобто, рекомендувала органам місцевого самоврядування довести до підприємців, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями, пивом (крім безалкогольного), на території області, встановити режим роботи з обмеженням реалізації з 22:00 до 10:00 год. Контроль за дотриманням режиму реалізації алкоголю буде забезпечувати поліція. За словами заступника директора департаменту соціального захисту ЛОДА Оксани Соболь, очікується, що завдяки цьому рішенню в області зменшиться кількість порушень громадського порядку, зокрема злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, а в перспективі – мінімізується соціально-економічний вплив алкоголізму на суспільство.

Важко не погодитися з пані Соболь, однак забороною торгівлі спиртним у нічний час ми нічого не вирішимо. Бо віддавна відомо, що коли хтось захоче випити навіть уночі, то обов’язково знайде собі “пригоду”. Такі речі у нас в Самборі уже були. Коли не можна було купити горілки в магазині, її продавали будь-де на так званих “точках”. Хоча, як видається, проблема вирішиться сама собою, позаяк уряд оголосив про чергове підняття цін на алкогольні вироби. Просто невигідно стане купувати горілку і її, це так само відомо з досвіду, замінять самогоном чи розведеним спиртом.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар