Обласні начальники їздять на Старосамбірщину, як на роботу

SambirWZ
215

Обласні начальники їздять на Старосамбірщину, як на роботу

Візити львівських обласних очільників на наші терени стали  такими звичними, що перестали бути надзвичайною подією. Ми про це уже одного разу писали – і мали рацію…

Минулого тижня у нас були голова облради Олександр Ганущин та голова ОДА Олег Синютка. Вони начебто мали зустрітися на “Смільниці” з польським міністром розвитку інфраструктури, але натомість був представник тамтешнього воєводи. Про що йшла мова, ми не допитували, але знаємо, зі слів голови райради Тетяни Терлецької, що львівські гості були прикро вражені станом доріг на підході до кордону, зате приємно вражені роботою дорожньої фірми Онур, яка все глибше йде у гори.

Зараз інтенсивно ведуться дорожні роботи на відтинку Хирів-Добромиль. До слова, були і на майбутньому пункті пропуску у Нижанковичах. Кажуть, Олег Синютка був захоплений і самими Нижанковичами – був там уперше… Крім того, ще один візит на Старосам-бірщину зафіксували наші репортери – гостювала перший заступник голови ОДА Ірина Гримак, яка вивчала стан деяких мостів у районі і зокрема стрілківського, який свого часу  Олег  Синютка обіцяв керівній громаді ра-йону відремонтувати.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар