Область мільйонами потішила

SambirWZ
169

Область мільйонами потішила

Львівська обласна рада внесла зміни до показників обласного бюджету на 2018 рік, які дозволять завершити будівництво (реконструкцію), капітальний ремонт об’єктів соціально-культурного призначення та затвердила перелік цих об’єктів з 66 пунктів.

Два з них стосуються Старосамбірщини. Зокрема, реконструкція Народного дому в Стрілках (з впровадженням енергозберігаючих заходів), прибудинкової території та скверу ім. М. Вербицького – 600 тис. грн., хоча кошторисна вартість об’єкта – майже півтора мільйона гривень. 450 тисяч виділили на реконструкцію спортивного залу Добромильської школи – загальна вартість робіт – 548 тисяч. Крім того, у перелік природоохоронних заходів, фінансування яких здійснюється з обласного фонду охорони навколишнього середовища на нинішній рік, включили 4 заходи, що реалізовуватимуться на території Старосамбірського району. 2 мільйони 200 тис. грн. з обласного фонду охорони навколишнього середовища надійде на реконструкцію очисних споруд та каналізаційних мереж у Добромилі, як співфінансування проекту – переможця в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. 1 мільйон 600 тис. грн. візьме Нижанковицька громада на придбання сміттєвоза.  1 мільйон 800 тис. грн. надійде в Міженецьку об’єднану громаду на будівництво каналізаційно-очисних споруд. 600 тис. грн. – на Головецьку сільську раду для проведення регулюючих берегоукріплюючих робіт на річці Мшанка для захисту села Бабина.

Голова районної ради Тетяна Терлецька, коментуючи фінансові перемоги, віддала належне співпраці з обласною радою і подякувала за підтримку ініціатив депутатам Михайлу Гичці, Олегу Домчаку, Богдану Гагалюку.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар