Обшукали помешкання митника зі Старосамбірщини

SambirWZ
213

Обшукали помешкання митника зі Старосамбірщини

В одного з працівників Львівської митниці вилучили понад 100 тисяч гривень, майже 40 тисяч доларів США, більше 800 євро, понад 10 тисяч злотих, ювелірні вироби та каміння бурштину.

Відносно митника підозра ще не оголошена, тож поки що він працює на посаді. Посадовець разом з волинянами організував схему, за якою транспортні засоби, завантажені товаром, заїжджали на митну територію України, а потім, за сприяння посадовців Львівської митниці, проїжджали безперешкодно кордон та розвантажувалися на складах у Львівській області й поверталися на митницю – аби митники їх сфотографували як такі, що в’їхали порожні. За даними окремих сайтів, митник, у помешканні якого та у домі його батьків проводили обшуки, живе на Старосамбірщині, утримує фешенебельне кафе. Як з’ясувалося, наш митник брав участь у злочинній схемі, яку придумали на Волині. Власне, з Волині сліди і потягнулися у наші краї.

Щиро по-обивательськи нас дивує один момент: в Україні нема жодного дня, щоб когось з великих чи малих посадовців не затримували на хабарах та злочинних схемах – як їх потім карають чи не карають – то питання вісімнадцяте. І нас так само щиро захоплює упертість митників усіх мастей, які, один раз стрибнувши у схему, більше не можуть з неї вийти. Чи то настільки гривні, долари і злоті засліплюють, чи то людині – якою б багатою не була, вічно всього мало…

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар