Один Горбовий розпочинав, другий продовжує…

SambirWZ
159

Один Горбовий розпочинав, другий продовжує…

У Турківському районі проходили Дні добросусідства. Це такі дні, коли сусіди по обидва боки кордону стрічаються і говорять про те, що як то було б добре, якби ми мали ще більше пунктів пропуску. Розмови були більше дипломатичні, але з них треба розпочинати.

НАЙВИЩИЙ рівень української сторони – то голови області Маркіян Мальський, Олександр Ганущин та народний депутат України Андрій Лопушанський. До речі, що приємно вразило: коли Андрій Ярославович виступав, то на початку згадав, що міжнародну співпрацю з відкриття пунктів пропуску розпочав ще у дев’яностих тодішній голова Старосамбірської райради Володимир Горбовий, і зрадів від того, що побачив серед слухачів сина Володимира Івановича Олега, якого попросив піднятися, а міжнародний владний гурт йому поплескав. Мовляв, батько розпочинав добру справу, а діти продовжують… Того ж таки дня один з давніх приятелів Володимира Горбового поляк Девід Лясек, який був нашим другом у Євросоюзі, заїхав у Старий Самбір помолитися на могилі Володимира Івановича.

Андрій Лопушанський у розмові з нами згадував Нижанковицький міжнародний пункт пропуску як факт доконаний. За словами нардепа, поляки уже освятили символічний камінь на знак початку будівництва дороги та інфраструктури зі свого боку.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити