Один під’їзд на Коперніка регулярно травлять чадним газом

SambirWZ
231

Один під’їзд на Коперніка регулярно травлять чадним газом

У понеділок вранці до нас зателефонував дуже схвильований мешканець Самбора (вул.Коперніка, 29, кв.8) Андрій Бондаренко і повідомив печальну новину – ввечері у його помешканні сталася біда – спочатку заслаб один син, потім другий, потім зле стало дружині. Їхній стан так несподівано почав  змінюватися на гірше, що чоловікові не залишалося нічого іншого, як терміново викликати карету швидкої допомоги.

Усіх трьох шпиталізували з діагнозом “отруєння чадним газом”. Богу дякувати, наступного ранку їм стало легше і медики відпустили потерпілих додому, хоча, твердить наш співрозмовник, якби вчасно не звернулися до медиків, фатальності не уникнути.

Але пан Андрій телефонував нам не для того, щоб розповісти про сімейний клопіт, а про те, що уже роками увесь під’їзд будинку неводонораз звертався і до газовиків, і до жеківців, і до міської ради з тим, що у них час од часу з’являється запах газу. Був у під’їзді випадок кілька років тому, що сім’я з маленькою дитиною уже труїлася чадним газом, але навіть цей факт чиновників різних служб не розхвилював. Приходили представники жеку, але від їхньої “допомоги” в під’їзді нічого не змінилося. І все залишалося так, як раніше. Ми і досі, незважаючи ні на яку погоду, змушені сидіти у своїх квартирах з відкритими кватирками, каже пан Андрій. Переживши таку страшну ніч, він разом зі сусідами вимагає негайного вирішення проблеми, бо ніхто не дає гарантії, що смертельний чадний газ не повернеться. Гадаємо, що після цього випадку відповідні служби змилосердяться над переляканими мешканцями. Чекаємо реакції.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар