Один удар – чотири потерпілі

SambirWZ
165

Один удар – чотири потерпілі

Аварії зі сумними наслідками на наших дорогах стають невиліковною епідемією

Біля Стрілкович знову аварія. Траса Львів-Турка стала вкрай небезпечною для життя. Хтось пов’язує це з гладкістю шляху, хтось з дешевими машинами на польських номерах, хтось відсутністю контролю за рухом транспорту, а ще хтось надмірною безпечністю водіїв, які можуть випити зайвого і сісти за кермо. Та скільки б не було причин, залишається зі сумом констатувати той факт, що люди на дорогах і гинуть, і калічаться… Отож, того дня, акурат на саме Різдво, неподалік Стрілкович зіткнулися два автомобілі Land Rover та ВMW-320.

МОВОЮ департаменту з пи­тань цивільного захисту ЛОДА ця подія виглядає так: «Внаслідок ДТП 4 особи, з них 1 дитина, отримали травми різного ступеня важкості та були госпіталізовані до Самбірської ЦРЛ: па­сажир автомобіля Land Rover, 2008 р.н., жителька Самбора, стан серед­ньої важкості, водій автомобіля Land Rover, 1980 р. н., житель Самбора, стан задовільний, пасажир авто­мобіля BMW-320,1995 р. н., житель села Стрілковичі, стан важкий, па­сажир автомобіля BMW-32,1996 р. н., жителька с. Воютичі, стан задо­вільний.

Водій автомобіля BMW-320 з місця події зник. Обставини з’ясо­вують».

А ось як про цю подію розповіла у соціальних мережах Соломія Шиевич. «Ми прибули на місце ДТП, коли водій вже втік (напевно, вину­ватець), в його авто було двоє моло­дих людей хлопець і дівчина. Дівчина була в шоковому стані, а хлопець непритомний. Коли почала підносити до нього розчин Аміаку, почав приходити до тями. Хлопця притиснуло переднє крісло, ми ніяк не могли їх витягнути, але з часом вдалось і його віднесли у швидку.

В позашляховику за кермом був чоловік, ще там були діти, скільки точно, не пам’ятаю, але дівчинка років 7-10 була з розбитою голо­вою і казала, що болить животик. Чоловік непритомнів і приходив до тями, коли йому підносила наша­тир. Дякувати Богу, швидкі забрали всіх живих і при тямі. Дівчина, яка стояла на зупинці, сказала, що водій на польських бляхах обганяв і потім почула звук, ніби колесо вистріли­ло. Ще одні казали, що він два рази обганяв їх на шаленій швидкості, а третій раз приніс біду в сім’ї….Ще інші люди говорили, що цей водій був нетверезим. Напевно, не про­сто так тікав. Як було насправді нехай розбирається слідство. Хто буде знати про подальший стан постраждалих, напишіть будь ласка, дуже переживаємо.

Історія вкрай неприємна і ми де­талізуємо так не для того, щоб «по­лоскотати» комусь нерви, а виключ­но задля профілактики якими бу­вають наслідки аварій… Нас перей­має той факт, що як тільки українці опиняються на своїх автівках у Польщі, то чітко дотримуються усіх правил, а на наших дорогах по­вний безлад. Чому так?

А наостанок трохи сумної ста­тистики. Станом на 9 січня, з почат­ку року в аваріях загинуло 5 осіб.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар