Одна шоферська пиятика – і три протоколи

SambirWZ
260

Одна шоферська пиятика – і три протоколи

Поліцейська група швидкого реагування об’їжджала свою зону обслуговування і натрапила на чоловіка, який у нетверезому стані сідав за кермо. Побачивши правоохоронців, почав утікати, але це йому не вдалося, оскільки екіпажі поліцейських постійно патрулюють виїзди зі Самбора.

Коли чоловіка зупинили, він хутенько покинув салон автівки і посипав на поліцейських нецензурні словами, та ба, намагався одного з них ударити. Стражі порядку діяли адекватно до ситуації, застосували заходи примусу до порушника та відвезли його в лікарню для перевірки наявності алкоголю в крові. На горе-водія склали протокол про адміністративні правопорушення  – керування транспортом у стані сп’яніння… А за неналежне поводження з працівниками поліції на нього склали ще один протокол – злісна непокора законному розпорядженню або вимозі правоохоронців.

Але якщо ви думаєте, що водій, якого упіймали на гарячому, дав собі спокій, то помиляєтеся. Він, щоб нашкодити поліцянтам, телефонував на гарячу лінію Головного Управління Національної поліції і повідомив, що працівники поліції на службовому автомобілі на території Самбірського вокзалу… розпивали спиртне. Інформація виявилася брехнею  Цим дзвінком  нашкодив собі ще більше – на нього склали черговий протокол – завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

Треба сказати, що нашим поліцейським з п’яними водіями не щастить – то порушники втікають і виникають погоні, то таксисти п’ють на капоті і теж утікають, то п’яні дебошири кусають правоохоронців у середній палець руки…

 

Юлія БУРА

Вас це може зацікавити

Залишити комментар