Одні на одних пальцем тицяють

SambirWZ
146

Одні на одних пальцем тицяють

Тема збереження лісів Старосамбірщини стала актуальною і на апаратній нараді у Львівській ОДА. Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека заявив, що ліс рубають самі ж місцеві мешканці. 

НАЧАЛЬНИК Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич зазначив, що через дію мораторію суб’єкти господарської діяльності в лісовій галузі можна перевіряти лише за зверненням громадян і за погодження регуляторної служби.

За його словами, збитки, заподіяні незаконними рубками на території Старосамбірського ДПГП «Галсільліс», становлять 350 тис. грн. «Дуже багато скарг з’явилося на Старосамбірський «Галсільліс». Громадськість кричить, що там зрубують тисячі дерев, а при виїзді на місце ми фіксуємо 100-150, але це знову ж таки, збитки, нанесені державі. Провели низку нарад, маю надію, що якась користь все ж буде і Старосамбірський «Галсільліс» запрацює в межах чинного законодавства. При цьому районна рада лише критикує, нема жодних дій », – зазначив Микола Маланич. Своєю чергою, Анатолій Дейнека наголосив, що цього року у державних лісах кількість незаконних рубок знизилася на 57 відсотків. «Водночас проблема є в тому, що у Старосамбірському районі та загалом у гірських районах самі місцеві жителі провадять ці незаконні рубки, ніхто чужий туди не приходить», – зазначив він.

Ця якраз та ситуація, коли лісівники звинувачують «чорних лісорубів»…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар