Оксана Цимбрила переконала Феміду у тому, що отримала неправильну догану

SambirWZ
157

Оксана Цимбрила переконала Феміду у тому, що отримала неправильну догану

На початку нового навчального року у школі-ліцеї імені Андрія Струся була гамірно. Не від дитячої радості з приводу походу у храм науки, а з приводу того, що у відділі освіти Самбірського міськвиконкому підозрювали, начебто не вистачає до норми кількості учнів випускного класу.

У зв’язку з цим головні освітяни міста приходили у заклад, рахували дітей посеред уроку – і то не раз, потім директорка Оксана Цимбрила не пускала рахувальників, згодом була прес-конференція з участю батьків, які так само висловлювали невдоволеність, мовляв, чого це раптом їхніх синів та дочок рахують, наче на режимному об’єкті. Зрештою, усе це закінчилося тим, що відділ освіти оголосив догану Оксані Цимбрилі, яка “своїми діями створювала напруженість”. Натомість, сама Оксана Миколаївна запевнювала журналістів, що напругу, якщо хтось і створював, то відділ освіти. Тим не менше, як підсумок дискусій з’явилася догана директорці, з якою вона не погодилася і подала заяву до суду. Феміда, вивчивши нюанси справи, дійшла висновку, що директорка не винна, і догану зняла. Чи буде відділ освіти оскаржувати це рішення, чи змириться з долею, сказати не можемо. Просто констатуємо факт: Оксана Цимбрила, за рішенням суду, незаслужено отримала покарання.

З приводу цього закладу не так давно було ще одне рішення суду, тепер Апеляційного. Чесно, ми думали, що справа давно забута, ач ні… Колишній директор Самбірської СШ №9, яка тепер є школою-ліцеєм, Всеволод Горняткевич, і досі оскаржує незаконне, з його точки зору, рішення про звільнення. Отож, Апеляційний суд підтвердив рішення Самбірського – служителі Феміди не побачили порушень у тому, як пан Всеволод позбувся керівного місця праці. Знову ж таки, чи буде він далі судитися, не знаємо.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар