Олег Синютка показав журналістам, як турецький Онур нашу трасу ремонтує

SambirWZ
204

Олег Синютка показав журналістам, як турецький Онур нашу трасу ремонтує

Нинішній голова ОДА Олег Синютка (мусимо похвалити) має такий гнучкий графік роботи, що ми вже його добре знаємо, вітаємося за руку, коли приїжджає на наші терени. Іншими словами, приїзди губернатора уже не сприймаються, як сенсація бозна якої значущості. Це колись людей такої величини стрічали при в’їзді у Рудки, за ними їздили кавалькади машин місцевих чиновників. Нинішній прибув скромним як на губернатора авто…

Для початку Олег Синютка заїхав у міську раду Нового Калинова. Там його зустрів мер Богдан Юзвяк. Екскурсія урядовою установою вразила, мовляв, давно ремонтів не було, у тому числі і в Народному домі, концерти не приїжджають. Богдан Осипович резонно зазначив, що люди не зрозуміють, коли при певних фінансових проблемах мер почне ремонтувати апартаменти для свого колективу. Проблема, зокрема, у тому, що новокалинівцям треба добудувати садочок, у чому є нагальна потреба. Пам’ятаєте, коли недавно приїжджала у район заступниця голови ЛОДА Ірина Гримак, то засумнівалася у тому, що наймолодшому містові України потрібен садок. Тепер приїхали подивитися – ти ба, не забули… Потім губернатор поцікавився, коли в бібліотеку доставляли нові книжки. Неспроста питав, бо знав, що мали бути нові книги. Ми відповіли йому гідно… Побачили гості садок, на якому люди працювали, але жодних емоцій не висловили, навіть нічого не обіцяли. Зате від наших людей у “білому домі” дізналися, що народний депутат України Ярослав Дубневич зробив запит на Бюджений Комітет, щоб Новому Калинову (садку) ще до кінця року вділили бодай півтора мільйона. Будемо жити надією.

Потім величезний гурт журналістів зустрічав Олега Синютку на трасі у бік Стрілкович. Олег Михайлович розповів на камери, що дорогу ремонтують перевиконанням доходів від роботи митниць. Дійдуть до Турки вже восени. Старий асфальт обласну владу не конче переймає. Роботою фірми Онур були задоволені всі – купа техніки, майстрів. І це, треба сказати, нагнали стільки всього не тому, що приїхала перша особа області, а тому, що онурівці так і працюють… Після того Олег Синютка мав ще зустріч з владою Самбора – Юрієм Гамаром та Юрієм Дмитришиним і газовиками. Річ у тому, що мали узгодити роботи з прокладання газопроводу на відремонтованій вулиці Шевченка. Виявляється, це не проблема. Уже того тижня і газовики, і дорожники питання закриють. Мусимо похвалити Юрія Гамара, який разом з депутатами організували ремонт бордюрів на вулиці Шевченка, але перепитали у нього, що робити з люками на дорозі, які через шар асфальту опинилися нижче. І навіть допустили: якщо водоканал буде люки піднімати, то Онур до осені не встигне. І тут, виявляється, без проблем – турки це зроблять без нашого водоканалу, бо завжди роблять це самі. Львівський гість подивився, як Онур зводить асфальтний завод і ми дізналися, що такий же буде у селі Явора Турківського району. “Затесався” до прес-конференції армії журналістів і громадський дорожній активіст Володимир Виноградський, який опинився у цьому місці і у той самий час, оскільки його цікавить, за його ж словами, якість робіт Онуру. Запитав у Олега Синютки, коли почнуть ремонтувати дорогу від Самбора до Мостиськ? Якби ми не знали прискіпливості пана Володимира, то подумали б, що то його сам губернатор підіслав з цим питанням для піару, бо відповідь була миттєвою: виділено 9 мільйонів гривень, з них – 8 у нас, 1 – на території Мостиського району.

Журналіст “Високого Замку”, скориставшись нагодою і знайомством, перепитав у губернатора, чи стоїть і як стоїть питання перенесення кінцевої зупинки наших маршруток з львівського вокзалу на околицю Львова біля “Метро”, і Олег Михайлович зазначив, що наразі  питання не стоїть. Хоча не уточнював, коли може скінчитися “наразі”. А в Інтернеті з’явилося повідомлення про те, що на в’їзді до Львова, на вулиці Городоцькій будують автостанцію “Західна”, куди збираються перенести кінцеві зупинки автобусів Городоцького, Мостиського, Самбірського, Старосамбірського, Турківського напрямків. Дозвіл на зведення “тимчасової автостанції” без жодних тендерів отримала близька до міського голови структура, яка контролює понад третину пасажирських перевезень у Львові… Пасажири і перевізники обурені, адже нова автостанція нагадує трохи поліпшену сільську зупинку, непристосовану до прийому 500 рейсів щодня, пише сайт Гал-інфо.

Ми нагадали очільникові області про його обіцянку: коли розпочнуться роботи з відновлення моста у Стрілках, про що його просило п’ять сільрад гірської частини Старосамбірщини. Сказав, що роботи ще не почалися, але гроші обласна рада уже виділила. І знову ж таки, що приємно, не забув про ту розмову з активом Старосамбірщини. Та й губернатор, скориставшись нагодою спілкування з нами, запитав, чи задоволений місцевий люд тим, як ремонтують трасу. Ми кинули кілька справедливих компліментів, не забувши додати, що втішений нарід хоче такого ж ремонту всіх інших вулиць Самбора. Судячи з того, як щиро посміхнувся губернатор, ми збагнули, що мріяти – не шкідливо.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар